شرکت ابزار مداوا

معرفی شرکت ابزار مداوا

ابزار مداوا مجموعه ای است که با شناخت نیاز های صنعت پزشکی و آزمایشگاهی برخی از موارد پر مصرف یکبار مصرف را تولید و یا توزیع می کند.

این مجموعه با بهرمندی از خطوط تولیدی روز دنیا بالاترین سطح کیفیت را در بین محصولات یکبار مصرف پزشکی و آزمایشگاهی دارد.

در این بین برای تکمیل سبد ارائه شده به مراکز درمانی و بیمارستانی اقدام به اخذ نمایندگی فروش انحصاری برند های مطرح ایران و دنیا را نمود.

بعنوان مثال شرکت سینا طب البرز که یکی از شناخته شده ترین شرکت های تولید تجهیزات یکبار مصرف پزشکی در ایران می باشد، با اعطای نمایندگی انحصاری فروش به ابزار مداوا مشکل فروش و توزیع گسترده خود را برطرف و به این شرکت واگذار نموده است.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

1550
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

2805500
کیلومتر طی شده

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

9656
فروشنده فعال
از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما

چگونه می توانید با ما همکاری کنید

با فروشگاه ما به راحتی بفروشید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

از همه جا بفروشید

از همه جا بفروشید

ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست

معرفی محصولات شما

در دسترس باشید

ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان